Regał przypominający drabinę to modny mebel do salonu. Fot. Euforma

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 paź 2016 09:45 (aktualizacja: 28 paź 2016 09:46)

Skandynawskie wnętrza. Poznaj nową markę mebli

Showroom Euforma powiększył swoją ofertę o kolejną polską markę – borcas, która w swoich projektach łączy dwie ważne cechy: jakość i minimalizm. Jest to idealna odpowiedź na potrzeby klientów i panujące obecnie trendy, w których króluje styl skandynawski.

Za enigmatyczną nazwą borcas kryją się Berlin, Oslo, Rome, Cracow, Amsterdam, Seville. To zestawienie najlepszych artystycznych i kulturowych europejskich miast. borcas to miejsce ich przecięcia i możliwość spotkania. Cenią sobie bezkompromisowe połączenie jakości i minimalizmu.

Specjalizują się w tworzeniu optycznie lekkich konstrukcji, w których podstawą jest niewidoczne łączenie naturalnego drewna i metalu. Dbają o każdy materiał, element i szczegół. Na efekt końcowy ich produktów składa się praca i wiedza najlepszych polskich rzemieślników.

Ich wizytówką jest kolekcja Oslo, którą charakteryzuje przede wszystkim minimalizm, gdzie motywem przewodnim jest charakterystyczna stalowa oprawa mebli. Jej optyczna lekkość zamknięta jest w solidnych konstrukcjach, dopełnionych szlachetnym dębowym drewnem. Inspiracją kolekcji Oslo był styl skandynawski, charakteryzujący się funkcjonalnością, prostą formą i przywiązaniem do natury przez wykorzystanie naturalnych materiałów. Otworzyło to możliwość zastosowania wyselekcjonowanych gatunków szlachetnego drewna, które doskonale współgrają z wybarwieniami metalu. Biel i ażurowe konstrukcje czynią wnętrze przestronniejszym, a dbałość o każdy detal, dodaje dyskretnej elegancji. Meble z kolekcji Oslo otwierają przestrzeń, organizują wnętrze i są bazą do licznych aranżacji.

Właściciele showroomu Euforma konsekwentnie budują swoją ofertę, dodając do niej marki, które cechuje unikatowość oraz jakość. Każda z oferowanych marek ma jakiś swój wyróżnik, podobnie jest z borcas. Lekkość konstrukcji i uniwersalność idealnie sprawdzi się w wielu wnętrzach i może posłużyć na lata.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce