Meble.com.pl - komfort na miarę

Wiele firm inwestuje w rozbudowę własnych salonów. Fot. Shutterstock

Stolica w sztuce czyli 5. Warszawskie Targi Sztuki

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:02 (aktualizacja: 29 lis 2007 00:00)

W dniach 7-9 grudnia w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 13 (dawny Hotel Europejski) odbędą się 5. Warszawskie Targi Sztuki.

Warszawskie Targi Sztuki

Organizowane przez miesięcznik „Art & Business” i Dom Aukcyjny Rempex, to jedyna tego typu impreza w Polsce, która rokrocznie gromadzi kolekcjonerów i miłośników sztuki. Poprzednie cztery edycje udowodniły, że jest ich wielu, a udział w targach ma wymiar nie tylko promocyjny i prestiżowy, ale także finansowy. Targi z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających.

I edycja

Początki były dość skromne – I edycja odbyła się w siedzibie Rempeksu przy ul. Karowej w Warszawie. Wzięło w niej udział 25 wystawców. Przybywało ich z roku na rok – w IV edycji było ich 42, w tym roku swój udział zgłosiło 56. Już po raz trzeci zagoszczą w salach dawnego Hotelu Europejskiego.

Kontynuacja

W tym roku oferta targów jest jeszcze bardziej różnorodna niż w poprzednich edycjach. Pojawią się oczywiście domy aukcyjne i galerie z ofertą sztuki zarówno dawniejszej, jak i współczesnej. Zaprezentują malarstwo, rzeźbę, grafikę, fotografię i rzemiosło artystyczne. Będą również stoiska meblarskie, jak choćby wrocławskiego Zakładu Renowacji Mebli Antycznych, gnieźnieńskich Antyków czy Pracowni Konserwatorskiej Art-Reno z Zabrza.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA