Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble łazienowe "Elbo". Projektant: Joanna Lisiecka. Projekt mebli łazienkowych "Elbo" jest propozycją harmonijnego uporządkowania zamkniętych i otwartych stref użytkowych w wyjątkowo dynamicznej formie. Poszukiwania projektowe doprowadziły do powstania zestawu podwieszanych szafek w dwóch wersjach kolorystycznych, które użytkownik może dostosować do indywidualnej ergonomii ciała. Fot. Designerer

Studenckie łazienki w ofercie Defry

  • Autor: kh
  • 18 lip 2014 13:54

Wybrane projekty mebli łazienkowych przygotowane przez studentów w ramach 13 edycji Programu Edukacyjno-Projektowego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, będą wkrótce dostępne wśród kolekcji mebli łazienkowych marki Defra.

Tematem już 13. edycji Programu Edukacyjno - Projektowego prowadzonego na Wydziale Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu była „Mała jednostka mieszkalna". Biorący w niej udział studenci UAP pod opieką prof. Katarzyny Laskowskiej mieli za zadanie znaleźć rozwiązania projektowe do łazienki i przedpokoju – pomieszczeń, które w niewielkich polskich mieszkaniach rzadko są funkcjonalnie zaprojektowane i wyposażone. Efektem ponad 4 miesięcy pracy studentów, pedagogów oraz producentów jest 6 systemów mebli do łazienek oraz 7 do przedpokojów.

Wybrane projekty mebli łazienkowych przygotowane przez studentów w ramach PE-P, będą wkrótce dostępne wśród kolekcji mebli łazienkowych znanych pod marką Defra. Meble były już prezentowane na targach designu ICFF w Nowym Jorku. Można było je również zobaczyć podczas czerwcowej Nocy z Designem we Wrocławiu.

Program PE-P jest alternatywną formą kształcenia projektowego, który efektywnie poszerza tok studiów o pracę z przedsiębiorstwami. Partnerem tej edycji programu była miedzy innymi firma Pfleiderer.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA