Studio Dobrych Rozwiązań w Bydgoszczy - 28 lutego 2018 r.

Studio Dobrych Rozwiązań w Bydgoszczy - 28 lutego 2018 r.

  • Autor: Redakcja Dobrze Mieszkaj
  • 05 marz 2018 22:19 (aktualizacja: 09 marz 2018 09:24)

Studio Dobrych Rozwiązań w Bydgoszczy - zobaczcie relację!

28 lutego br. w Bydgoszczy odbyło się pierwsze w 2018 roku spotkanie dla projektantów i architektów wnętrz z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób. Przeczytajcie naszą relację!

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz. Na pierwsze w 2018 roku spotkanie zaprosiliśmy architektów i projektantów wnętrz do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Frekwencja dopisała  - z oferty Studia Dobrych Rozwiązań skorzystało ponad 100 uczestników - projektantów i architektów wnętrz. Mogli oni nie tylko posłuchać ciekawych wystąpień, ale i odwiedzić stoiska naszych partnerów: marki Cerrad (partner główny) oraz Cad Decor K&A, Finishparkiet, Mochnik i Ruke. 

Spotkanie otworzył wykład Artura Sieczki, specjalisty ds. szkoleń marki Cerrad, który przybliżył uczestnikom możliwości, jakie dają płytki  wielkoformatowe (160 x 320 cm) tego producenta oraz przedstawił propozycje zastosowań płytek naśladujących drewno, beton czy cegłę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Agnieszka Golub, key account marki Ruke, opowiedziała o możliwościach i nowych rozwiązaniach w zakresie luster personalizowanych z oferty tej firmy - zainteresowaniem cieszyły się nie tylko rozwiązania w zakresie akcesoriów, ale i szerokie możliwości, jakie daje oświetlenie LED. Następnie o oczekiwaniach klientów odnośnie szkła we wnętrzach, a także ofercie firmy Mochnik opowiedział Dariusz Jędrzejczak, szef działu handlowego i marketingu firmy Mochnik, który przedstawił ofertę i nowości w zakresie szkła lakierowanego Colorimo oraz szklanych drzwi, balustrad, luster, schodów, podłóg czy okładzin ściennych Glasimo.

Jednym z ekspertów spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań był również Tomasz Hejankowski, trener i specjalista social media, założyciel Social Room. Podzielił się z uczestnikami wiedzą, jak kreować markę architekta w social mediach, jak efektywnie prowadzić profile marki na Facebooku, w jaki sposób umiejętnie inwestować w reklamę w social mediach, aby pozyskiwać więcej klientów. 

Na scenie Studia Dobrych Rozwiązań wystąpił także Leszek Kopiczyński, prezes firmy Finishparkiet, który opowiedział, w jaki sposób produkowane są wyjątkowe podłogi drewniane tej firmy. Z kolei Małgorzata Kubaczewska, reprezentująca firmę Cad Projekt K&A, opowiedziała o nowych rozwiązaniach i możliwościach, jakie daje najnowszy program do projektowania  CAD Decor PRO. 

W trakcie spotkania Studia Dobrych Rozwiązań została też rozstrzygnięta pierwsza edycja konkursu Dobrze Mieszkaj - Najlepsze Projekty. Projektanci wnętrz z województwa kujawsko-pomorskiego, uczestniczący w Studio Dobrych Rozwiązań, zgłaszali swoje najciekawsze realizacje. Jury, w skład którego weszła redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj i Świat Łazienek i Kuchni, portali Archiconnect.pl i Propertydesign.pl, nagrodziła trzy projekty: Elizy Polakiewicz (1. miejsce), Katarzyny Małkiewicz (2. miejsce) oraz Marty Piórkowskiej-Paluch (3. miejsce). 

Na koniec spotkania na scenie Studia Dobrych Rozwiązań pojawił się gość specjalny - Jimi Ogden, prowadzący na antenie HGTV program "Meble OdNowa". Jego prezentacja i przedstawiane projekty mebli, lamp i akcesoriów "z odzysku" cieszyły się bardzo dużym powodzeniem wśród uczestników Studia Dobrych Rozwiązań.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce