Efekty profesjonalnej sesji wnętrz. Fot. Michał Grela

Efekty profesjonalnej sesji wnętrz. Fot. Michał Grela

  • Autor: Redakcja Dobrze Mieszkaj
  • 07 maj 2018 13:41 (aktualizacja: 09 maj 2018 10:30)

Studio Dobrych Rozwiązań w Lublinie: jak zrobić profesjonalne zdjęcia wnętrz?

Michał Grela, profesjonalny fotograf wnętrz, odsłoni przed uczestnikami spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań w Lublinie kulisy swojej pracy. Opowie też o tym, jak wykonać dobrą sesję zdjęciową mieszkania czy domu.

Michał Grela fotografią zainteresował się na studiach. Korzystając z możliwości, zdecydował się na specjalizację fotograficzno-filmową, którą ukończył z tytułem instruktora fotografii. Na początku zawodowej działalności związał się z rynkiem reklamowym, a pasję fotograficzną rozwijał w każdej wolnej chwili. Siedem lat temu rozpoczął własną działalność fotograficzną.

Od tego momentu sukcesywnie rozwijam swój warsztat pracy i zdobywam doświadczenie na różnych polach, w których wykorzystywana jest fotografia – mówi Michał Grela. Wyspecjalizowałem się w zdjęciach ślubnych oraz zdjęciach wnętrz i architektury. Zaowocowało to różnorodnym dorobkiem zawodowym i wypracowaniem nowoczesnych technik wykonywania zdjęć. Aby oddać klimat pięknych wnętrz oraz detale i oświetlenie, które go tworzą, w pełni wykorzystuję możliwości nowoczesnych matryc cyfrowych. Autorska obróbka cyfrowa plików to bardzo ważny element mojej pracy. Cieszę się, że moje zdjęcia spotykają się z uznaniem projektantów wnętrz i mebli, architektów, developerów, homestagerów oraz podwykonawców. Pomagają im reklamować i sprzedawać swoje usługi i produkty.

Zobacz pełen program Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie

23 maja w Lublinie, podczas spotkania w ramach Studia Dobrych Rozwiązań, Michał Grela opowie, jak przygotować wnętrze do sesji zdjęciowej, a także jakie korzyści może przynieść architektom współpraca z profesjonalnym fotografem. Udzieli też uczestnikom spotkania wskazówek, w jaki sposób samodzielnie wykonać dobre zdjęcia wnętrz.

>>>REJESTRACJA<<<


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce