Meble.com.pl - komfort na miarę

"Świadome Wnętrze" - edycja 2010

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Tegoroczne spotkania dla architektów, organizowane m.in. przez firmę Martela w ramach cyklu „Świadome Wnętrze” odbędą się m.in. w Zabrzu (26 maja) i Krakowie (27 maja). W „Cyfrową podróż po architekturze” zabierze słuchaczy arch. Ole Gustavsen z pracowni Snohetta z Norwegii (nagroda Miese van der Rohe 2009).

Gośćmi specjalnymi tegorocznych spotkań będą też m.in. arch. Hrvoje Njiric z pracowni Njiric + Architekti z Chorwacji (shortlista nagrody Miesa van der Rohe 2009) i arch. Kai Uwe Bergman z pracowni Bjarke Ingels Group z Danii. Kolejne spotkania z cyklu „Świadome Wnętrze 2010” zorganizowane zostaną: 9 czerwca w Łodzi, 10 czerwca w Warszawie i 11 czerwca w Gdańsku.

W tym roku odbywa się już 3. edycja spotkań z cyklu „Świadome Wnętrze”. W ubiegłym roku wzięło w nich udział ponad 900 architektów, którzy wysłuchali wystąpień architektów i designerów z Finlandii, Niemiec i Szwecji.

Celem spotkań jest ułatwienie kontaktów polskich architektów z uznanymi, wielokrotnie nagradzanymi, zagranicznymi architektami i projektantami wzorów przemysłowych, przybliżenie europejskich trendów w zakresie designu i formy oraz kompleksowego podejścia do projektowania obiektów komercyjnych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA