Meble.com.pl - komfort na miarę

Trendy wnętrzarskie na 2015 rok prezentują się naprawdę interesująco. Pomimo tego najważniejszą rzeczą, o jakiej powinniśmy pamiętać, to dopasowanie wnętrza do naszego gustu oraz indywidualnych potrzeb. Fot. iSaloni

Światowe targi. Te meble będą najmodniejsze!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 kwi 2015 14:21 (aktualizacja: 22 kwi 2015 08:07)

W dniach od 14 kwietnia do 20 kwietnia odbyło się największe międzynarodowe święto kreatorów wnętrz - iSaloni 2015! Przekonajcie się co zobaczymy w sklepach z wykończeniem wnętrz latem i jesienią.

iSaloni to impreza bardzo prestiżowa nie tylko w samych Włoszech, ale także na całym świecie. Targi są organizowane corocznie od 1961 roku i za każdym razem przyciągają największych producentów mebli i artykułów wyposażenia wnętrz oraz najważniejszych kreatorów ze świata design’u. To tutaj można dowiedzieć się, jakie są najnowsze trendy oraz poznać nowe talenty. Frekwencja jak zwykle jest zaskakująca. Oficjalne dane co do liczby gości nie są jeszcze znane, jednak żeby ocenić rozmach tego wydarzenia wystarczy wspomnieć, iż w 2014 roku iSaloni odwiedziło ponad 106 tysięcy gości z Włoch i ponad 205 tysięcy z zagranicy. Możemy tam zobaczyć propozycje tak ekskluzywnych marek jak: Bentley Home, Fendi Casa, Covet Lounge czy DelightFull. W targach regularnie uczestniczą także polscy wystawcy. W tym roku goście tego międzynarodowego wydarzenia mieli okazję zobaczyć najnowsze propozycje firmy Paged Meble, Kler, Nowy Styl, Comforty i Fameg.

Jakie meble są modne w tym roku? Projektanci stawiają na wygodę, indywidualizm i design. Dowiedz się, jakich akcesoriów szukać, by stworzyć wnętrza na czasie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA