Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Shutterstock

Szkolenia dla projektantów z Jackiem Rozenkiem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 lut 2015 09:01

Szkolenie Jacka Rozenka, wymiana doświadczeń, opinii i niezobowiązująca atmosfera śniadania biznesowego. Perspektywa - cykl spotkań dla architektów i projektantów, powraca po noworocznej przerwie. Szkolenia odbędą się w Łodzi, Sopocie i Katowicach.

Niebawem architekci i projektanci znów będą mieli okazję, by dowiedzieć się, jak lepiej projektować zarówno w sferze zawodowej i osobistej. PERSPEKTYWA, czyli ogólnopolski cykl spotkań branżowych, powraca po noworocznej przerwie. Dotychczasowe spotkania odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Teraz będą miały miejsce w:

Łodzi – 24 lutego
Sopocie – 10 marca
Katowicach – 24 marca

Gwiazdą spotkań będzie Jacek Rozenek, znany aktor oraz trener biznesu, który poprowadzi szkolenie „Work-life balance w życiu architekta”. Tematem wystąpienia będą mechanizmy pozwalające na pełne wykorzystanie własnych pokładów kreatywności, lepszą współpracę z ludźmi oraz spełnienie w sferze zawodowej i osobistej. Nadchodzące wydarzenia będą także okazją, do zapoznania się z nowościami branży okuć budowlanych. Zostaną one zaprezentowane przez Rafała Osińskiego, architekta i eksperta firmy Häfele, w szkoleniu „Szczegóły, które mają znaczenie w projekcie architektonicznym”. 

Więcej informacji i zapisy: perspektywa.pl. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA