Meble.com.pl - komfort na miarę

Najnowsze kolekcje tkanin przyjeżdżają oglądać przede wszystkim osoby decyzyjne z fabryk meblowych, styliści wnętrz, architekci i dystrybutorzy. Fot. Proposte

Targi Proposte 2015. Te tkaniny będą modne!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 maj 2015 14:52 (aktualizacja: 19 maj 2015 09:04)

Targi "Proposte 2015" - już za nami. Jakie tkaniny będą modne w kolejnych sezonach? Jakie faktury i wzory są na topie? Zobaczcie zdjęcia targowych ekspozycji.

Targi „Proposte” to jeden z najbardziej znaczących eventów dla przemysłu tekstylnego w Europie. To tu kreuje się trendy, a najwięksi przedstawiciele branży prezentują swoje premierowe propozycje. W tym roku targi gościły 94 producentów, którzy kolejny raz potwierdzili jak bardzo bogaty i urozmaicony jest świat tkanin. Jakie materiały będą modne? Obserwując targowe ekspozycje wyraźnie widać, iż rynek zdominuje kilka wiodących kierunków wzorniczych. Przyjrzyjmy się kilku z nich.

Tkaninowe trendy to przedłużenie obowiązujących tendencji. Mamy połączenie bieli z czernią, paski, kratę, kochane przez wszystkich pastele, motywy kwiatowe, wyraziste tkaniny z efektem zużycia, wzory „zwierzęce”, a także widoczne inspiracje latami 60., czy 70. Do łask powraca także efekt metalik. Dodatki w kolorze złota, srebra lub brązu z pewnością nie pozostaną niezauważone. 

Obejrzyjcie zdjęcia z targów. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA