Meble.com.pl - komfort na miarę

W tym roku targi odwiedziła rekordowa liczba osób – blisko 8000, oznacza to wzrost o prawie 30% w stosunku do poprzednich lat. Fot. MTS

Targi WSZYSTKO DLA DOMU - relacja z wydarzenia

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 paź 2015 09:11 (aktualizacja: 14 paź 2015 09:00)

Rekordową frekwencją zakończyła się 24. edycja targów WSZYSTKO DLA DOMU. Targi odbyły się w dniach 10-11 października 2015 w hali MTS w Szczecinie.

WSZYSTKO DLA DOMU, to jedyne targi w regionie poświęcone w całości wyposażeniu wnętrz. W ofercie wystawców znalazły się m.in.: podłogi i drzwi drewniane, meble do sypialni, salonu, kuchni, ogrzewanie, odkurzacze centralne, kominki, dekoracje. Po raz pierwszy na targach znalazło się stoisko z antykami. Na stoisku firmy ECOM Można było zobaczyć fotele, komody i wiele innych mebli z XIX i XX wieku. Meble odnawiane, ale za to w nowoczesnym stylu znalazły się na stoisku firmy Zaprojektuj Meble Tomasza Matulisa, który własnoręcznie renowuje wyszukane antyki. Sporym zainteresowaniem odwiedzających cieszyło się rękodzieło, czyli oryginalne wykonane ręcznie ozdoby, które można było zakupić na targach. Były m.in. poduszki, pledy, stoliki z pnia drzewa, witraże czy świeczniki.  

Nieprzypadkowi odwiedzający 

Wystawcy nie kryli zadowolenia z efektów tegorocznych targów. Wśród podsumowań pojawiały się opinie: „Klienci wiedzieli czego chcą”, „Nieprzypadkowi klienci, zadający konkretne pytania”, „Sporo rozmów zakończyło się wstępnymi umowami”. W tym roku targi odwiedziła rekordowa liczba osób – blisko 8000, oznacza to wzrost o prawie 30% w stosunku do poprzednich lat.

Szlifowanie, malowanie i modelowanie, czyli warsztaty na targach

Z targów można było także wyjść z własnoręcznie wykonanym przedmiotem. Na warsztatach odnawiania mebli uczestnicy przez dwa dni pracowali nad starym krzesłem bądź podnóżkiem, aby nadać mu nowe życie. Warsztatami zawiadywał Paweł Machomet – autor bloga Rzuć Pan Okiem. Na warsztatach prowadzonych w Strefie Designera z pomocą studentów ZUT można było wykonać np. abażur z tektury wycinając formy specjalnym piórem, które służy do rysowania i wycinania 3D.

 Wyróżnieni na targach

Podczas targów odbyły się także dwa konkursy: Wyróżniony Wyrób oraz konkurs na najciekawszą aranżację stoiska. W tym roku w konkursie Wyróżniony Wyrób zostały wyróżnione: Jodełka Francuska Colours of the World, zgłoszona przez firmę: Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan Spółka Jawna oraz Płyta gazowa – GPC – 2, zgłoszona przez firmę : SOLGAZ Sp. z o.o. W konkursie na najciekawszą aranżację stoiska głos oddawali sami odwiedzający oceniając produkty i ich prezentację na stoiskach naszych wystawców. Największą ilość głosów zdobyło stoisko firmy DANKÜCHEN.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA