Poprzednia edycja targów Home Decor. Fot. Międzynarodowe Targi Poznańskie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 31 sty 2015 22:18

Targi wyposażenia wnętrz Home Decor - już wkrótce

W dniach 17-20 lutego 2015 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się największa w Polsce prezentacja wnętrzarskich nowości. Na ekspozycji znajdzie się ponad stu dwudziestu wystawców.

Targi Home Decor zlokalizowane będą w pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tej samej hali równocześnie odbędzie się Arena Design - wydarzenie poświęcone najnowszym trendom we wzornictwie przemysłowym. Uczestnicy targów w ramach jednego biletu wstępu będą mogli uczestniczyć w bogatym programie wydarzeń, m.in. w wykładach światowej sławy projektantów, takich jak studio Barber Osgerby, które zaprojektowało pochodnię Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012. Na targach będzie można spotkać zarówno doskonale znane brandy, jak i młode firmy, które stawiają na innowację i konsekwentnie udoskonalają swoją ofertę pod kątem nowych trendów. Impreza co roku przyciąga też szerokie grono projektantów wnętrz, którzy chcą poznać nowe tendencje panujące w świecie designu.

Tegoroczną ekspozycję podzielono na cztery strefy tematyczne: tekstylia, oświetlenie, dekoracje oraz akcesoria do kuchni i łazienki (w tym ceramika i szkło). Odwiedzając wydarzenie warto zwrócić szczególną uwagę na produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP. Statuetka wręczana jest producentom i dystrybutorom za wyjątkową jakość wykonania oraz oryginalne wzornictwo. W tym roku nagrody zostały przyznane: tkaninie łatwoczyszczącej "Stone" Magic Home Collection (produkt dostępny na stoisku Fargotex), kolekcji tkanin "Glamur" - Italissima Home by Eva Minge, ręcznikowi "Modern", kolekcji Świątecznej Eurofirany i kolekcji pościeli "City" (wspomniane produkty można będzie znaleźć na stoisku Eurofirany). 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce