Meble.com.pl - komfort na miarę

To rozwiązanie umieszcza kuchnię w centralnym miejscu i przełamuje barierę między gościem a gospodarzem. Fot. Poggenpohl

"The fourth wall" - nowy pomysł na projekt domowej kuchni

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 lis 2014 23:59 (aktualizacja: 25 lis 2014 08:27)

Firmy Electrolux i Poggnpohl zainicjowały nowe rozwiązanie dla domowej kuchni - koncepcję "The Fourth Wall". Projekt łączy w sobie wysmakowany design oraz zupełnie nowe możliwości przygotowywania posiłków.

Koncepcja "The fourth wall", czyli w wolnym tłumaczeniu  „czwarta ściana”  to zupełnie nowe spojrzenie na strefy znajdujące się w kuchni. To rozwiązanie umieszcza kuchnię w centralnym miejscu i przełamuje barierę między gościem a gospodarzem, umożliwiając tradycyjne doświadczenie spożywania posiłków. Specjalnie zaprojektowane urządzenia gwarantują, że wszystkie składniki - począwszy od owoców i warzyw do mięsa i ryb - są przechowywane w optymalnych warunkach do momentu, aż będą gotowe do przyrządzenia. Natomiast elementy wzornictwa kuchni i innowacyjne funkcje urządzeń sprawiają, że wnętrze przypomina ekskluzywną restaurację, w której posiłki przygotowuje się na najwyższym poziomie.

"The fourth wall" łączy przestrzeń towarzyską i jadalnię w całość. Inteligentne powierzchnie naśladują kotary teatralne - supernowoczesna technologia umożliwia zasłonięcie określonych przestrzeni kuchennych, takich jak spiżarnia i piwniczka na wino, aby sprawnie przekształcić kuchnię w miejsce dedykowane wspólnemu celebrowaniu posiłków. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA