Meble.com.pl - komfort na miarę

Wystąpienie Tomasza Pągowskiego zainauguruje IV Forum Branży Łazienkowej. Fot. Monika Czajkowska

Tomasz Pągowski weźmie udział w Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 marz 2017 13:01

Tomasz Pągowski, projektant, juror w telewizyjnych programach, prowadzący program "Remont w 48h" będzie uczestnikiem Forum Branży Łazienkowej.

Tegoroczne Forum Branży Łazienkowej zainauguruje wystąpienie Tomasza Pągowskiego. Projektant poprowadzi również dyskusję „Hot” czy „passe” – znani projektanci i branża o tym, co będzie na topie w aranżacji i wyposażeniu łazienek.

Tomasz Pągowski był jurorem w programie "Bitwa o dom" w TVN. Prowadzi program "Remont w 48h" na antenie Domo+. Swoją pracę w mediach rozpoczął w 2008 r., cyklem 42 odcinków programu "Samowkręt" emitowanym w Domo+. W trakcie 3. edycji "Bitwy o dom" prowadził również własny cykl w ramach Dzień Dobry TVN. 

Jest projektantem, muzykiem, dyrektorem kreatywnym agencji Imathome. Jako dyrektor kreatywny zajmuje się przygotowywaniem ofert i koncepcji stylistycznych w zakresie działalności agencji: interior design, multimedia. Stworzył instalacje multimedialne, projekty identyfikacji oraz eventy i akcje promocyjne. Jak sam o sobie mówi - uwielbia konstruktywny konceptualizm. Ukończył 5-letnie studia na wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW/ASP.

WIĘCEJ O FORUM BRANŻY ŁAZIENKOWEJ

REJESTRACJA NA FORUM

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA