Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Propertydesign.pl

Tu warto być! Dni Otwarte na 4 Design Days

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 sty 2016 11:50 (aktualizacja: 20 sty 2016 09:24)

4 Design Days już wkrótce. W ramach wydarzenia, 13 i 14 lutego br. odbędą się Dni Otwarte Design Talks & Design Shows. Wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych.

4 Design Days  to największe w tej części Europy wydarzenie branży nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Impreza została podzielona tematycznie na dwie części. Dni spotkań branżowych przewidziano na 11 i 12 luty (wymagana rejestracja przez stronę www.4DD.pl), natomiast 13 i 14 luty to dni Otwarte Design Shows & Design Talks. Wstęp na Dni Otwarte jest wolny dla wszystkich zainteresowanych. 

W trakcie Dni Otwartych na gości czeka wiele atrakcji, m.in: wystawy (strefa kuchni, łazienki, salonu, sypialni), spotkania z ekspertami, strefa relaksu i gastronomii, konkursy i zabawy, a także możliwość spotkania i rozmowy ze znanymi osobistościami świata designu i mody. Wydarzeniu tworzyszyć będzie także szereg imprez towarzyszących. W tym: SILESIA BAZAAR Dizajn, strefa dla młodych pasjonatów architektury oraz House Market – Targi Domów i Mieszkań.

Więcej szczegółów dotyczących programu na www.4DD.pl

Żródło: www.propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA