Meble.com.pl - komfort na miarę

Spotkanie odbędzie się o godz. 12:00 w restauracji B-Man. Fot. Shutterstock

Weź udział w lunchu dla architektów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 gru 2014 08:26 (aktualizacja: 30 gru 2014 08:56)

15 stycznia, w Gliwickim parku handlowym Europa Centralna odbędzie się lunch ekspercki dedykowany architektom wnętrz.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00, w restauracji B-Man. W programie wydarzenia zaplanowano spotkania z producentami mebli (także tych realizowanych na wymiar), specjalistami od oświetlenia czy materiałów podłogowych. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń. Tym działaniem chcemy nie tylko budować relacje między naszymi najemcami a specjalistami z rynku architektonicznego, ale także pokazać możliwości kooperacji przy projektach tworzonych z myślą o realizacjach tworzonych dla klientów, decydujących się na współpracę z ekspertami - mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej.

Także od stycznia w parku handlowym ruszą porady architektów, którzy co weekend będą udzialć rad i wskazówek klientom w kwestii wyposażenia wnętrz. Podczas lunchu eksperckiego zaprezentują się m.in. firmy Jula, Jysk, meble Vinotti, AMT Meble, Tescoma, Weltom, Aler Meble oraz Saturn.

Zgłoszenia dla architektów zainteresowanych udziałem w lunchu odbywają się do 6 stycznia mailowo lub telefonicznie. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA