Fot. Mat. prasowe Ovo Wrocław

Fot. Mat. prasowe Ovo Wrocław

  • Autor: Redakcja Property Design
  • 07 maj 2018 11:13 (aktualizacja: 08 maj 2018 23:36)

Wrocławskie Studio Dobrych Rozwiązań odbędzie się w wyjątkowym miejscu!

Najbliższe spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań odbędzie się 9 maja br. w nowoczesnych wnętrzach hotelu Double Tree by Hilton, zlokalizowanego w futurystycznym OVO Wrocław.

Czytaj też: 9 maja zapraszamy do Wrocławia na Studio Dobrych Rozwiązań!

DoubleTree by Hilton mieści się w pięciopiętrowym, wyróżniającym się niezwykłą formą architektoniczną kompleksie OVO Wrocław.

Reprezentacyjny hotel dołączył w 2016 roku do grona trzech obiektów DoubleTree by Hilton działających w Polsce i 70 innych zlokalizowanych w różnych regionach Europy. Zbudowany według oryginalnego projektu budynek znajduje się w centrum Wrocławia, blisko Rynku, na ulicy Podwale. Nowoczesny i elegancki obiekt, zaprojektowany przez uznaną pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture, harmonijnie łączy zakrzywione linie elewacji ze stylowym minimalizmem wnętrz. Charakterystycznym elementem OVO Wrocław jest wewnętrzne, ogólnodostępne zielone patio. Jest tu OVO Bar & Restaurant, do którego można wejść m.in. przez taras, jak również butiki, kawiarnie itd.

OVO Wrocław zrealizowała spółka Wings Properties Sp. z o.o. - wspólne przedsięwzięcie architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg). Shuckie, CEO OVO Wrocław, w specjalnym wykładzie dla uczestników Studia Dobrych Rozwiązań opowie o tym wyjątkowym obiekcie, jego architekturze i procesie powstawania. 

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ<<<

Źródło tekstu: Propertydesign.pl


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce