Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolejna edycja Targów WSZYSTKO DLA DOMU odbędzie się w dniach 10-11 października w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Wstęp na targi jest bezpłatny, a organizatorzy spodziewają się blisko 7000 odwiedzających. Fot. MTS

WSZYSTKO DLA DOMU. Szczecińskie targi już niebawem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 sie 2015 13:25 (aktualizacja: 11 sie 2015 14:58)

Kolejna edycja Targów WSZYSTKO DLA DOMU odbędzie się w dniach 10-11 października w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Jest to świetna okazja do spotkań pomiędzy klientami, przedsiębiorcami i przedstawicielami firm z branży.

24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz to 5000 m kw. powierzchni wystawienniczej, na której blisko 100 firm branży wnętrzarskiej zaprezentuje swoje produkty i usługi. Podczas 2 dni będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. Targi cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych, którzy chętnie odwiedzają wystawowe stoiska. Dodatkowo podczas targów można wziąć udział w pokazach oraz posłuchać porad specjalistów z zakresu designu, wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Dla wystawców przygotowano konkurs „Wyróżniony Wyrób” przyznający medale i wyróżnienia nowatorskim produktom lub usługom, które zostały zgłoszone przez firmy biorące udział w targach. Komisja składająca się z przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków ocenia m.in. innowacyjność, myśl techniczną, użyteczność. Laureaci oprócz medalu zyskują prawo do posługiwania się znakiem konkursu w celach promocyjnych.

Od 5 lat stałymi elementami targów WSZYSTKO DLA DOMU są specjalnie przygotowane przestrzenie targowe – Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych. Tegoroczna Strefa Designera będzie należeć do młodych szczecińskich projektantów, którzy będą mieli szansę pokazać swoją kreatywną i oryginalną twórczość. Studenci oraz absolwenci kierunków projektowania mebla i projektowania wnętrz zaprezentują swoje prace dyplomowe - nowatorskie i niepowtarzalne meble, akcesoria, dekoracje oraz koncepcje aranżacji wnętrz. Targi będą kolejną szansą na to, by ich prace dotarły do szerszej publiczności – dystrybutorów, architektów i klientów indywidualnych. Strefa Wnętrz Komercyjnych postawi na wygodę oraz ergonomię pracy w biurze, w którym spędzamy coraz więcej czasu. Hasłem przewodnim strefy będzie "Pracuj wygodnie". Odwiedzający dowiedzą się, jak dobrze zorganizować miejsce w przestrzeni biurowej i jak stworzyć efektywne miejsce odpoczynku dla swoich pracowników. 

Wstęp na targi jest bezpłatny. Spodziewany jest udział blisko 7000 odwiedzających.

Więcej informacji o targach na stronie: www.mts.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA