Meble.com.pl - komfort na miarę

Wzornictwo światowej klasy zostało nagrodzone

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 lut 2014 07:00

Laureaci szóstej edycji „Top Design Award” zostali nagrodzeni podczas pierwszego dnia targów “Arena Design”. Oceniano m.in.: innowacyjność, ergonomię, wpływ na otoczenie czy wysoką jakość.

Dobrze rozpoczął się rok tym projektantom, którzy 18 lutego 2014 r. odbierali nagrody podczas tegorocznej edycji konkursu „Top Design Award”. Niezmiennie od sześciu już lat, celem konkursu jest wyłonienie produktów, które cechują się doskonałym wzornictwem, a także odpowiadają na potrzeby konsumentów oraz rynku. O nagrody walczyć mogą zarówno autorzy projektów jak i producenci.   

W tym roku w konkursie nagrodzono siedem produktów oraz przyznano jedno wyróżnienie.  Do nagrodzonych należą:  stół „Clover” zaprojektowany przez firmę Vincenzo Design, materiał „Lapitec” dystrybuowany przez Euro-Granit Adamus, umywalka „Mia” firmy Marmite, krzesło „Xenon” wyprodukowane przez firmę PROFIm, kolekcja „Fin” zaprojektowana przez Tomka Augustyniaka dla firmy Marbet Style, w kategorii wyposażenie wnętrz zwyciężyły drzwi „Multi” zgłoszone do konkursu przez firmę PIU Design, doceniony został także domek „Boomini” formy Boomini White.  Ostatniej firmie przyznano także nagrodę dodatkową za różnorodność użytych materiałów w domku „Boomini”, co jest ważnym aspektem wśród produktów biorących udział w konkursie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA