Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Shutterstock

Young Design - wystartował konkurs dla młodych projektantów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 maj 2016 14:13 (aktualizacja: 11 maj 2016 10:29)

Po raz dziewiąty rozpoczął się konkurs dla młodych projektantów, Young Design. Główna wygrana to stypendium w wysokości 20 tys zł.

Young Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najzdolniejszych, pełnych pasji
i wyobraźni projektantów młodego pokolenia - takich, którzy potrafią zrozumieć rynek oraz będą umieli przełożyć swoją wiedzę na praktykę w biznesie. 

Konkurs organizuje Instytut Wzornictwa Przemysłowego, który do Kapituły Stypendialnej zaprasza przedstawicieli biznesu - polskich producentów oraz dystrybutorów. Nagrodę otrzyma projektant, który poza dobrymi projektami najlepiej zaprezentuje swoje umiejętności i kompetencje potrzebne do współpracy z klientem. Jest to jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę poznania swoich przyszłych zleceniodawców. 

Główna wygrana w konkursie to stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych. Ponadto wszyscy finaliści odbędą szkolenia: przygotowujące do występu przed Kapitułą Stypendialną, które poprowadzi partner konkursu, profesjonalna firma szkoleniowa Lauren Peso oraz szkolenie od Startup Academy pt.: „Startup bez budżetu - przetestuj pomysł i zdobądź finansowanie na jego rozwój”.

Fundatorem głównej nagrody i Patronem Honorowym konkursu Young Design 2016 jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński. 

Zgłoszenia, zawierające trzy najlepsze projekty z portfolio, można nadsyłać do 2 czerwca 2016 roku! 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA