Konkurs Dobry Design 2018.

  • Autor: mg
  • 20 paź 2017 14:30 (aktualizacja: 20 paź 2017 14:32)

Zagłosuj na Dobry Design!

Rozpoczęło się już wielkie głosowanie w konkursie Dobry Design, organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Chcesz zostać naszym jurorem i wytypować najlepszy Twoim zdaniem produkt do wnętrz? Weź udział w głosowaniu internautów!

Rozpoczęło się głosowanie w kolejnej edycji prestiżowego konkursu Dobry Design 2018. Oprócz głosowania profesjonalnego jury, w skład którego weszło aż 150 architektów i projektantów wnętrz, swoje głosy mogą wskazać także konsumenci - czytelnicy portalu Dobrzemieszkaj.pl. 

Do tegorocznej edycji konkursu Dobry Design zgłoszonych zostało ponad 200 produktów w 11 kategoriach: przestrzeń pokoju dziennego, przestrzeń sypialni i garderoby, przestrzeń kuchni i jadalni, przestrzeń łazienki, przestrzeń dziecka, podłogi i ściany, drzwi i okna, otoczenie domu, RTV i nowoczesne technologie, AGD, wnętrza i obiekty publiczne. Spośród nich możecie Państwo wybrać swój typ i przyznać Nagrodę Konsumenta.

Jak głosować?

1. Z galerii konkursowej Dobry Design 2018 >>>DOSTĘPNA TUTAJ - KLIK<<< wybierz jeden, najlepszy Twoim zdaniem produkt.

2. Oddaj na niego swój głos. Głosować można tylko raz i tylko na jeden produkt. Głosy przyjmowane są na podstawie imienia i nazwiska oraz adresów IP komputerów.

Głosowanie internetowe trwa od 20 października 2017 r. od godz. 12.00 do 12 listopada 2017 r. do godz. 14.00 w serwisie internetowym www.dobrzemieszkaj.pl/dd.

Ogłoszenie wyników głosowania internetowego nastąpi w dniu 6 grudnia 2017 r. podczas gali wręczenia tytułów Dobry Design 2018, która odbędzie się w ramach Forum Dobrego Designu. Produkt, który uzyska największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym otrzyma tytuł Dobry Design 2018 – Nagroda Konsumenta.

Zapraszamy do głosowania! Wybierz razem z nami Dobry Design!


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce