Fot. Zięta Prozessdesign

Fot. Zięta Prozessdesign

  • Autor: Redakcja Meble.com.pl
  • 13 lut 2018 12:05 (aktualizacja: 13 lut 2018 12:13)

Zobacz, jak możesz wygrać walentynkowy gadżet znanego polskiego designera!

Przed nami Święto Zakochanych. Zamiast poduszek w kształcie serca i pluszowych misiów proponujemy - nieco przewrotnie - gadżet projektu Oskara Zięty, jednego z najbardziej znanych polskich designerów. Zobaczcie, jak można go wygrać!

Czytaj też: Zapraszamy do Katowic na 4 Design Days!

Szukacie pomysłu na Walentynki? Albo po prostu ciekawego pomysłu do domu? Hot Heart to gadżet w kształcie serca, wykonany tą samą unikalną techniką, którą wytwarzane są "duże" projekty polskiego designera, Oskara Zięty - meble, rzeźby czy instalacje. 

Jak to działa? Otrzymujesz płaski, szczelnie zamknięty metalowy Hot Pin wypełniony kilkoma kroplami sporządzonej specjalnej mikstury. Następnie wystarczy umieścić go w piekarniku rozgrzanym do temp. 200ºC, aby otrzymać trójwymiarowy wieszak o bionicznej formie. W ten sposób każdy z nas może stać się częścią innowacyjnego procesu i w efekcie czego stworzyć własny wieszak zgodnie z ideologią DIY.

Hot Hearts będzie można wygrać w konkursie organizowanym dla dzieci przez redakcję Dobrze Mieszkaj w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days. Najpiękniejsze prace przedstawiające wymarzony dom i stworzone w kąciku plastycznym Dobrze Mieszkaj (Spodek, stoisko PS20, 17 i 18 lutego) zostaną nagrodzone gadżetami projektu Oskara Zięty!

Czytaj więcej o tym konkursie


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ