Meble.com.pl - komfort na miarę

Krzesło Pelikan firmy Profim powstało we współpracy Przemysława Mac Stopy z Martinem Ballendatem. Fot. Profim

Zobacz meble biurowe zaprojektowane przez znanych polskich projektantów

  • Autor: mg
  • 22 gru 2017 10:10 (aktualizacja: 22 gru 2017 11:06)

Design i funkcjonalność - właśnie tego wymagamy od nowoczesnych mebli biurowych. Nic dziwnego, że za ich projektowanie biorą się znani designerzy. Zobaczcie meble, które sprawią, że biuro stanie się komfortowym miejscem pracy.Zobacz najlepsze meble zaprojektowane przez Konstantina Grcica

Zmieniający się model pracy wymaga nowego spojrzenia na aranżację przestrzeni biurowej. Jednak niezależnie od nowych wyzwań zawodowych meble nadal pozostają głównym elementem wyposażenia biur. Zmieniają się tylko stawiane im wymagania. Teraz meble biurowe muszą być nie tylko funkcjonalne, spełniać wszystkie założenia z zakresu ergonomii, ale też być ciekawe wzorniczo. Bowiem współczesne biuro zaczyna przypominać wielofunkcyjny "organizm", który służy zwiększeniu wydajności pracy, ale też zapewnia miejsce do wypoczynku, gdzie można odzyskać energię potrzebną do realizacji zawodowych obowiązków.

Nie należy również zapominać, że wygląd biura buduje wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa nowoczesnego, będącego magnesem dla potencjalnych pracowników. Nic dziwnego, że projekty mebli biurowych coraz częściej zlecane są znanym designerom. Ma to być gwarantem optymalnego połączenia funkcjonalności i wzornictwa na najwyższym poziomie. Zatem prezentujemy kolekcje mebli biurowych, które wyszły z pracowni topowych polskich projektantów.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA