Dni Otwarte na 4 Design Days 2018 (17-18 luty br.). Fot. Grupa PTWP

Dni Otwarte na 4 Design Days 2018 (17-18 luty br.). Fot. Grupa PTWP

  • Autor: Redakcja Meble.com.pl
  • 18 lut 2018 21:14 (aktualizacja: 19 lut 2018 10:53)

Zobaczcie, co się działo podczas Dni Otwartych na 4 Design Days!

Podczas Dni Otwartych 4 Design Days (17 i 18 lutego br.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz katowicki Spodek tętniły życiem! Wszystko za sprawą licznych prezentacji, warsztatów, wystaw i wykładów. Oczywiście, wspólnym ich mianownikiem były design i architektura.

Czytaj też: 4 Design Days 2018 - Akademia Dobrze Mieszkaj odwiedziła Katowice

W sobotę i niedzielę do Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego zapraszali uznani projektanci, służący radą eksperci i gwiazdy telewizji, a na program wydarzenia złożyły się liczne spotkania, wystawy i prezentacje produktów codziennego użytku, warsztaty z urządzania i projektowania wnętrz, targi dizajnu niezależnego, konkursy, także te dla najmłodszych. Nie zabrakło też designerskiej przestrzeni gastronomicznej, a nawet pokazów kulinarnych.

Krytyk i kurator architektury Marcin Szczelina wraz z projektantem Tomaszem Pągowskim poprowadzili Maraton Architektury, a gwiazdy telewizji (Omena Mensah, Jimi Ogden, Tomasz Pągowski i Zbigniew Urbańskio) dyskutowały o tym, jak mieszkać i urządzać mieszkania.

Znani architekci, designerzy, krytycy i eksperci rozmawiali też o kondycji architektury i designu w naszym kraju, zaś najmłodsi bawili się w... architekturę w Strefie Dziecka. W ramach Akademii Dobrze Mieszkaj można było uzyskać porady, jak zaaranżować piękne i funkcjonalne wnętrza lub też obejrzeć  interaktywną, światowej sławy wystawę "Let's talk about garbage". Poza tym na odwiedzających czekało ponad 300 wystawców mebli i produktów do aranżacji wnętrz, a także Silesia Bazaar - targi niezależnego designu. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce