Sofa i fotele z kolekcji Adelaide firmy BoConcept. Projekt: Henrik Pedersen. Fot. BoConcept

  • Autor: mg
  • 08 wrz 2017 14:00 (aktualizacja: 08 wrz 2017 14:22)

"Adelaide" - komfortowy wypoczynek

BoConcept wprowadził na rynek nową kolekcję do salonu, inspirowaną krzesłem do jadalni "Adelaide". Nowa kolekcja przenosi skandynawski charakter i prostotę z jadalni do salonu i innych pokojów wraz z sofą, fotelem, stolikiem kawowym i stołkiem barowym.

Producent: BoConcept

Przekształciliśmy prostą formę krzesła do jadalni "Adelaide" w pełną kolekcję wypoczynkową o łagodnym designie z charakterem. Jest przyjemna dla oka oraz posiada naturalną formę i ekspresję. Patrząc na kolekcję "Adelaide", masz ochotę ją wypróbować, usiąść na sofie lub fotelu – i to jest klucz do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu - mówi Henrik Pedersen, autor projektu.

Nowa sofa "Adelaide" o charakterystycznych podłokietnikach i oparciu dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i skór. W ciemnej skórze lub grubej tkaninie uzyska nowoczesny i przyjemny dla oka wygląd. To samo dotyczy nowego fotela "Adelaide", w którym - poza wyborem wielu różnych kolorów i materiałów - jest możliwość wybrania pomiędzy klasycznymi czterema nogami a jedną nogą centralną z funkcją obrotu.

Kwintesencją  klasycznej prostoty jest nowy stolik kawowy "Adelaide", dostępny w fornirze dębowym lub kolorze espresso. Podobnie wygląda stołek barowy, który jest naturalnym rozwinięciem krzesła do jadalni. Sprawdzi się on w niemal każdej nowoczesnej kuchni. Zapewni doskonały komfort i stylowy wygląd przy wysokim stole kuchennym.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce