Meble.com.pl - komfort na miarę

Materac Afrodyta. Fot. Fabryka Materacy Janpol

"Afrodyta" - spokojny sen

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 wrz 2016 12:58

Nic tak nie wpływa na nasze zdrowie i urodę jak sen. By ten był spokojny, konieczne jest stworzenie odpowiednich warunków, a mianowicie - wybór odpowiedniego materaca.

Producent: Fabryka Materacy Janpol

"Afrodyta" należy do rodziny materacy kieszeniowych, których specyfika polega na umieszczeniu każdej z tradycyjnych sprężyn w osobnej kieszeni, co w połączeniu z zastosowaniem siedmiu stref twardości materaca daje gwarancję dobrego, punktowego podparcia dla kręgosłupa. To szczególnie istotne dla osób szukających materaca z przeznaczeniem rehabilitacyjnym (ortopedyczne właściwości materaca "Afrodyta" zostały potwierdzone m.in. przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej i Górnośląskie Centrum Medycyny REPTY). Dla zwiększenia komfortu użytkowania zewnętrzną część materaca stanowią warstwa pianki gwarantującej odpowiednią twardość i stabilność oraz 2-centymetrowa warstwa lateksu, dzięki której materac na długo zachowuje żywotność i zapewnia higienę (materac jest odporny na rozwój mikroorganizmów i szkodliwych pleśni, nie wchłania też kurzu). Trwałość materaca dodatkowo zwiększa fakt, że z obu stron ma taką samą budowę, można więc używać ich naprzemiennie.

Materac "Afrodyta" jest skonstruowany tak, by zapewnić sprawną wymianę powietrza między środkiem i otoczeniem, co z kolei ma niebagatelne znaczenie dla utrzymania właściwej temperatury ciała użytkownika materaca. Połączenie wełny, która stwarza uczucie ciepła i przewiewnej bawełny oraz wmontowany wewnątrz materaca wentylator sprawia, że Afrodyta to gwarancja spokojnego snu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA