Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Altro. Fot. Black Red White

"Alto" - modne siedzisko

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 30 lis 2016 11:17

Z narożnikiem Altro wygoda nabiega nowoczesnego kształtu. Minimalistyczna forma została wzbogacona o funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu ten mebel to nie tylko piękna dekoracja wnętrza, ale przede wszystkim komfortowa strefa relaksu dla całej rodziny.

Producent: Black Red White

Z narożnikiem Altro wygoda nabiega nowoczesnego kształtu. Minimalistyczna forma została wzbogacona o funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu ten mebel to nie tylko piękna dekoracja wnętrza, ale przede wszystkim komfortowa strefa relaksu dla całej rodziny. Proste linie, modne kubistyczne kształty i nowoczesne chromowane nóżki sprawiają, że mebel delikatnie unosi się nad ziemią prezentując się lekko i bardzo subtelnie. Narożnik Altro to przede wszystkim wiele praktycznych rozwiązań. Pełen komfort relaksu zapewniają regulowane zagłówki i podłokietnik, dzięki którym możemy dostosować mebel do potrzeb chwili i własnych oczekiwań.

Dwustronna poducha podłokietnikowa pozwala na pełną swobodę wypoczynku - w każdej chwili możemy odwrócić ją na jedną lub drugą stronę i zyskać wygodną podstawę na filiżankę kawy lub miejsce dla gości. Dodatkową funkcjonalność i miejsce użytkowe zapewnia półka umieszczona w narożu mebla. Narożnik posiada funkcję snu i wygodny mechanizm rozkładania typu Delfin, który wsparty gumowymi rolkami zabezpiecza podłoże przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wypełnienie mebla wykonane z wysokoelastycznej pianki i sprężyn falistych to gwarancja komfortu na co dzień. Dzięki temu, że mebel w całości pokryty jest tkaniną meblową doskonale prezentuje się nie tylko jego część wypoczynkowa, ale także plecy, dzięki czemu z powodzeniem możemy ustawić go w samym centrum domowego wnętrza. Narożnik dostępny jest w szerokiej palecie tkanin. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA