Kolekcja Arendal firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kolekcja Arendal firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 30 sie 2017 14:35 (aktualizacja: 31 sie 2017 10:45)

"Arendal" - drewniany akcent

Połączenie bieli i elementów drewnianych to wyróżnik najnowszej kolekcji "Arendal" od Black Red White. Linia, w której skład wchodzi komoda, dwie witryny, szafka RTV i półka, to udany mariaż stylu skandynawskiego z lekką nutą nowoczesności. Dzięki tej kolekcji można zaaranżować pokój dzienny lub salon w oryginalnym i stonowanym charakterze.

Producent: Black Red White

"Arendal" to propozycja dla osób ceniących sobie oryginalny styl. Kontrastujące z delikatną bielą mebli akcenty z bejcowanego drewna bukowego pojawiają się na rogach brył oraz w przestrzeniach pomiędzy szufladami. Efektowne żłobienia frontów nadają meblom nowoczesnego charakteru oraz przyciągają wzrok.

Kolekcja składa się z kilku elementów, które można łączyć i zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Witryny dostępne w dwóch wariantach szerokości do wyboru, szeroka szafka RTV, wisząca półka i pakowna komoda pozwolą stworzyć wygodny pokój dzienny i jadalnię dla całej rodziny. Meble z kolekcji "Arendal" wyposażone zostały w system cichego samodomykania frontów. Wystarczy delikatnie popchnąć szufladę lub front szafki, by mechanizm niemal bezszelestnie połączył je z linią korpusu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce