Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Arosa. Fot. Black Red White

"Arosa" - w oprawie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 lut 2017 20:48

Arosa to system przeznaczony do pokoju dziennego i jadalni. Kolekcję tworzy dziewięć elementów.

Producent: Black Red White

Kolekcja Arosa to połączenie nowatorskiego designu z solidnością wykonania. Geometryczną sylwetkę mebli podkreślają pogrubiane boki, a ozdobna czarna aplikacja na frontach, która została wykonana
z nowoczesnego szkła hartowanego, dodaje im subtelności i elegancji. Fronty mebli pokryte
są naturalnym fornirem, który doskonale oddaje strukturę i osłojenie prawdziwego drewna. Takie połączenie sprawia, że proste meble nabierają ciekawej formy. 

System składa się z 9 segmentów, które doskonale sprawdzą się w aranżacji salonu i jadalni. Praktyczne przechowywanie domowych przedmiotów ułatwi pojemna komoda oraz wisząca szafka i półka. Dwie eleganckie witryny zostały wyposażone w mocne szklane fronty wykonane ze szkła hartowanego oraz energooszczędne oświetlenie typu LED, które idealnie podkreśli piękną zastawę lub dodatki dekoracyjne. W stworzeniu małego kina domowego pomoże szafka RTV i kompaktowa ława z dodatkową dolną półką. Na szczególną uwagę zasługuje jednak stół z mocnym szklanym blatem w kolorze czerni oraz wygodne krzesła, które pomogą w ugoszczeniu domowników przy wspólnym posiłku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA