Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesna kolekcja Aspero jest dedykowana do jadalni lub salonu. Wykończona została fornirem w kolorze dębu pustynnego z ciemnymi sękami. Fot. Paged Meble

"Aspero" - nowość do salonu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 maj 2015 14:32 (aktualizacja: 11 maj 2015 08:33)

Aspero to nowość w ofercie marki Paged Meble, dedykowana do aranżacji salonu.

Producent: Paged Meble

W tej kolekcji Aspero Grzegorz Wit proponuje do mieszkania lub domu meble ze zminimalizowanymi dekoracjami. Proste formy brył, z głęboko osadzonym cokołem sprawiają wrażenie zawieszonych w powietrzu. Zastosowanie ciepłego światła w połączeniu z ryflowaną tylną ścianą inspirowane było widokiem zachodzącego słońca na pustyni. Taki sam efekt dają podświetlane półki oraz środkowe elementy regałów nastawnych – mówi o swoim projekcie jego autor.

Nowoczesnym w charakterze modelom dedykowanym do jadalni lub salonu wyjątkowości nadaje fornir w kolorze dębu pustynnego z charakterystycznym usłojeniem z ciemnymi sękami. Oprócz zestawu mebli skrzyniowych w kolekcji znalazło się wyposażenie jadalni. Stół z kolekcji Aspero zamiast tradycyjnych nóg ma kolumnową podstawę, która służy równocześnie za schowek na wkładki powiększające blat. Kolumna rozsuwa się wraz z podporą, co powoduje ze stół jest bardzo stabilny. Linię uzupełniają krzesła na stalowych płozach z tapicerowanym siedziskiem i wyprofilowanym oparciem wykończonym fornirem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA