Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Balin firmy Black Red White (salon). Fot. Black Red White

"Balin" - nowoczesna klasyka

  • Autor: mg
  • 08 paź 2017 22:04 (aktualizacja: 08 paź 2017 22:10)

Połączenie czerni i naturalnego odcienia drewna w nowej kolekcji "Balin" firmy Black Red White to alternatywa dla wszechobecnej bieli. Kolekcja utrzymana jest w stylu nowoczesnej klasyki, która przejawia się masywnymi korpusami zestawionymi z gładkimi frontami oraz stalowymi, prostymi uchwytami.

Producent: Black Red White

Dzięki oryginalnemu wzornictwu kolekcja "Balin" znajdzie zastosowanie w nowoczesnych, jak
i klasycznych wnętrzach pokoi dziennych. Elegancka i stonowana czerń frontów jest dopełnieniem pogrubianych korpusów o naturalnym drewnianym wybarwieniu dąb monastery. Proste uchwyty dodają bryłom nowoczesnego charakteru, a kontrastując z gładką powierzchnią frontów, są głównym elementem ozdobnym. 

System "Balin" składa się z pięciu elementów umożliwiających kompleksową aranżację pokoju dziennego. TV można ustawić na szerokiej i stabilnej szafce rtv, która wyposażona jest w dwie szuflady i półki otwarte, idealne, aby umieścić w nich dekoder i odtwarzacz DVD. Do organizacji wystawy rodzinnych pamiątek można wykorzystać dwie różnej wielkości przeszklone witryny. Dostępne w opcji oświetlenie LED pomoże stworzyć wyjątkowy nastrój we wnętrzu. W ukryciu i przechowywaniu wszelkich domowych drobiazgów będzie przydatna pakowna komoda z trzema szufladami i dwoma pojemnymi szafkami. Jej szeroki blat może posłużyć jako miejsce ekspozycji designerskiego wazonu z ciętymi kwiatami lub efektownej lampy. Dopełnieniem całości aranżacji będzie wisząca półka.

Meble z kolekcji "Balin" to nie tylko wysmakowany design, ale także nowoczesne rozwiązania zainstalowane wewnątrz. Wygodne użytkowanie to zasługa zastosowanych akcesoriów z systemem cichego domykania. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA