Stół Bari firmy Rosanero. Fot. Rosanero

Stół Bari firmy Rosanero. Fot. Rosanero

  • Autor: mg
  • 24 sie 2017 10:13 (aktualizacja: 24 sie 2017 10:58)

"Bari" - piękno drewna

Stół to nie tylko centralny mebel w każdej jadalni. To miejscel, przy którym gromadzi się cała rodzina, dlatego jego wybór nie może być przypadkowy. Stół "Bari" marki Rosanero, z dębowym blatem i metalowym stelażem, stanie się niebanalną ozdobą wnętrza i będzie służył domownikom przez wiele lat.

Producent: Rosanero

Stół "Bari" to prosty, a jednocześnie bardzo wyrazisty mebel, który z powodzeniem odnajdzie się w nowoczesnej jadalni. Dzięki naturalnemu materiałowi i minimalistycznej formie jest nie tylko modny, ale i ponadczasowy. Gruby blat został wykonany ze szlachetnego gatunku drewna – dębu. Tradycyjne cztery nogi zastąpiono stabilną metalową podstawą. Takie połączenie nadaje meblowi nieco industrialny charakter. Będzie on więc doskonale prezentował się w przestronnym lofcie. Z powodzeniem może być również wykorzystany w aranżacji pomieszczenia utrzymanego w stylu skandynawskim. Lite drewno będzie bowiem pięknie komponowało się z jasnymi wnętrzami, stonowaną kolorystyką, oszczędnymi dodatkami i miękkimi, naturalnymi tkaninami.

Mebel dostępny jest w trzech wymiarach: 900 x 1.600 mm, 900 x 1.800 mm lub 900 x 2.000 mm, co pozwala dostosować go do potrzeb użytkowników oraz wielkości pomieszczenia. Jego wysokość wynosi 760 mm.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce