Kolekcja Braga. Fot. BRW

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 cze 2017 16:25

"Braga" - stylowa komoda

Białe eleganckie meble doskonale sprawdzą się w nowoczesnym pokoju dziennym. Kolekcja Braga to sposób na współczesny salon, który doskonale łączy modną biel z ciepłem barwy drewna.

Producent: BRW

Nowa kolekcja Braga pozwoli urządzić wnętrze pełne nowoczesnego stylu oraz funkcjonalnych rozwiązań. Oryginalny design mebli przykuwa wzrok, dzięki połączeniu koloru bieli
i nietuzinkowego dekoru drewna w wybarwieniu dąb riviera. Modernistyczne fronty posiadają zlicowane uchwyty, które nie wystają poza linię mebli, dzięki czemu całość prezentuje się jeszcze bardziej stylowo i nowocześnie.  

Kolekcja Braga to sześć praktycznych elementów z możliwością swobodnego zestawiania. Na przechowywanie wszelkich drobiazgów pozwolą dwie pakowne komody wyposażone w pojemne szuflady i szafkę. Dwie witryny z przeszklonymi frontami będą idealnym miejscem do wyeksponowania elementów dekoracyjnych i gustownej porcelany. Efektowne przeszklenia wykonane ze szkła hartowanego cechują się zwiększoną odpornością na zarysowania i stłuczenia, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo użytkowania mebli na co dzień. Na wszystkich, którzy chcą stworzyć małe kino domowe czeka nowoczesna szafka RTV i półki wiszące, doskonałe do wyeksponowania zbioru płyt DVD. 

Meble Braga to nie tylko nowoczesny i przemyślany design, ale również solidne i funkcjonalne rozwiązania. Profesjonalne akcesoria umożliwiają płynne i ciche domykanie frontów szafek
i szuflad, co znacznie zwiększa komfort ich użytkowania każdego dnia. Szklane witryny zostały wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, które wydobywa niezwykły urok barwy drewna we wnętrzu mebli.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce