Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Brand. Fot. Paged Meble

"Brand" - klasyka ze smakiem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 05 sty 2017 18:10

Nowa kolekcja marki Paged to udana synteza funkcjonalnych rozwiązań z klasycznym, neutralnym wzornictwem.

Producent: Paged Meble

Charakterystycznym detalem wyróżniającym kolekcję i nadającym jej elegancji są czarne elementy wnętrza brył. Frezowane uchwyty stanowią dyskretną ozdobę, podkreślając trójwymiarową głębię mebli. Wszystkie bryły zostały wyposażone w zawiasy i prowadnice z funkcją cichego domyku. Na kolekcję składa się kilka dobrze przemyślanych brył, które można dowolnie ze sobą łączyć. Witryna niska i wysoka, z przeszklonymi elementami, zostały wyposażone w oświetlenie LED z praktycznym włącznikiem dotykowym oraz możliwością płynnej regulacji natężenia światła. Pełny kredens z szufladami daje szerokie możliwości efektywnego przechowywania.

Żaden pokój dzienny nie może obyć się bez szafki RTV. Brand proponuje model, który doskonale porządkuje sprzęt oraz domową kolekcję filmów i płyt. Szafka posiada cofniętą ściankę tylną, co pozostawia miejsce na umieszczenie listwy zasilającej, oraz półkę z regulowaną wysokością.

Elementem wieńczącym kolekcję jest nieduża półka ścienna, której forma pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji poprzez łączenie kilku sztuk.

Dedykowany kolekcji stół, prosty, na krzyżowej podstawie pomieści po rozłożeniu 10 osób, stwarzając możliwość biesiadowania w rodzinnym i przyjacielskim gronie. Do stołu dobrano wygodne krzesło z miękkim, wyprofilowanym siedziskiem i litym oparciem. Proste, nienarzucające się formy poszczególnych brył kolekcji Brand świetnie sprawdzą się w różnego typu wnętrzach i różnorakich aranżacjach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA