Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Bristol firmy Halupczok. Fot. Halupczok.

"Bristol" - piękna i funkcjonalna kuchnia

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 sty 2016 10:32 (aktualizacja: 11 sty 2016 08:56)

Kuchnię "Bristol" cechują naturalne surowce, urzekająca kolorystyka, która w połączeniu z perfekcyjnie wykonanymi stylizowanymi gzymsami, wspornikami, kroksztynami i pilastrami wyróżnia ją spośród innych modeli kuchni.

Producent: Halupczok

Wyróżnikiem kuchni jest zastosowanie naturalnych materiałów. Fronty są wykonane z litego drewna dębowego lub jesionowego. Pokryte zostały lakierem w kolorze białym lub ecru, który jednak nie zakrywa naturalnego rysunku drewna. Elementy kuchni, jak np. ozdobna boazeria, blat barku, czy rampa wisząca wykonano z naturalnego drewna dębowego w naturalnym kolorze - dla ocieplenia aranżacji. Szerokie pilastry mają funkcję użytkową, kryją w sobie szafki cargo lub szufladki. Zdecydowano się na śmiałe połączenie klasycznej kuchni z amerykańskim sprzętem retro wysokiej klasy.

Za frontami szuflad kryją się nowe odpowiednio zaaranżowane podziały wykonane z naturalnej sklejki dębowej. Dzięki dobrze zaplanowanej organizacji wnętrz można wygodnie wypełnić każdą szufladę, nie tracąc rozeznania. Uporządkowano i wykorzystano maksymalnie cenną powierzchnię.

Dzięki ponadczasowemu wzornictwu połączonego z najnowszą technologią stworzono wytworne, ale i funkcjonalne, ciepłe wnętrze. Kuchnia wykonywana jest na indywidualne zamówienie Klientów wg wymiarów pomieszczenia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA