Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypiania "Davos", Bogatti. Fot. Bogatti

"Davos" - dobry sen w klasycznej sypialni

  • Autor: bm
  • 19 maj 2014 21:54 (aktualizacja: 20 maj 2014 08:23)

Meble „Davos” wykonane są z litego drewna olchowego i naturalnej okleiny olchowej. Ozdobna podstawa i dekoracyjne ryflowane fronty szuflad w całości wykonane są z drewna.

Producent: Bogatti

Ściany tylne i dna  w szufladach są wykonane ze sklejki. Zastosowano najwyższej jakości okucia firmy Blum (prowadnice, zawiasy) oraz uchwyty włoskiej firmy Bosetti  Marella. Meble są lakierowane wysokiej jakości lakierami  akrylowymi i poliuretanowymi.

Ponieważ meble są wykonywane pod zamówienie klienta z surowych elementów, możliwe są dowolne zestawienia wybarwień w danym meblu, np. może być on w całości w jednym kolorze lub w zestawieniu dwóch kolorów jak w aranżacjach prezentowanych w katalogu. Dodatkowo ozdobny front dolnej szuflady może być wykonany z ryflowaniem i warkoczem lub tylko z ryflowaniem.

Łóżko „Davos” dostępne jest w czterech szerokościach: 140, 160, 180 i 200cm. Łóżko w całości wykonana jest z drewna olchowego. Zagłówek jest tapicerowany skórą naturalną. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie szczytu wysokiego z okleiną zamiast tapicerki. W łóżkach standardowo montowane są trzy poprzeczne listwy podtrzymujące stelaż i materac. Zapewnia to komfortowe użytkowanie oraz całkowicie eliminuje możliwość wyginanie się boków łóżka i ewentualne wypadnięcia stelaża. Zalecana wysokość materaca 18-25 cm.
Na życzenie klienta możliwe jest zastosowanie specjalnych mocowań stelaża z czterostopniową regulacją wysokości oraz pojedynczej belki wzdłuż łóżka, w przypadku zastosowania stelaża regulowanego elektrycznie

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA