Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw "Derwal". Fot. KMK Kolekcja Mebli

"Derwal" - elegancja z nutą ekstrawagancji

  • Autor: bm
  • 17 lip 2014 10:49 (aktualizacja: 21 lip 2014 08:27)

Charakterystyczny styl mebli "Derwal" przejawia się zarówno w oryginalnym kształcie drzwi i czół szuflad, jak i eleganckim duecie kolorystycznym.

Producent: KMK Kolekcja Mebli (Klose)

Nowoczesne formy mebli ożywia nuta ekstrawagancji – oryginalnie ukształtowane fronty drzwiczek i czół szuflad. Rezygnacja z tradycyjnych uchwytów sprawia, że najważniejsza staje się gra kolorów. Efektowny duet chłodnego antracytu i ciepłej barwy drewna dębu dzikiego kształtuje charakter całej kolekcji.

Stylowe połączenie chłodnego antracytu i ciepłego beżu nie wymaga żadnych dodatkowych ozdób – w meblach zastosowano wygodny, bezuchwytowy system otwierania typu push.
Komody, witryny i kredensy z kolekcji "Derwal" doskonale prezentują się jako meble wolnostojące, mogą też być łączone w zabudowy tworząc oryginalne, a przy tym funkcjonalne układy aranżacyjne.

Linia mebli stworzona do salonów i jadalni, idealnie odnajdzie się również w przestrzeni całodziennej typu open space, gdzie przenikają się i łączą funkcje poszczególnych pomieszczeń – pokoju dziennego z miejscem wypoczynkowym oraz jadalnią.

Kolekcja "Derwal" dostępna jest w wybranych autoryzowanych studiach marki Klose.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA