Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Dinaro II firmy Black Red White (przedpokój). Fot. Black Red White

"Dinaro II" - styl modern

  • Autor: mg
  • 08 paź 2017 22:26 (aktualizacja: 08 paź 2017 22:35)

Minimalistyczna kolekcja "Dinaro II" znajdzie uznanie wśród wielbicieli stylu nowoczesnego. Urody meblom dodają pogrubione boki. Ich współczesny styl został zaakcentowany przez zlicowane z powierzchnią frontów uchwyty, a szczyptę natury wnosi kolor – naturalny odcień dębu w wybarwieniu dąb riviera.

Producent: Black Red White

Kolekcja "Dinaro II" bazuje na naturalnej barwie drewna. Meble zyskują nowoczesny charakter dzięki zintegrowanym z frontami uchwytom w kolorze srebra. Prostota brył została dopełniona poziomymi frezami na frontach, które optycznie porządkują wnętrze, oraz oświetleniem LED, subtelnie wypełniającym wnętrza witryn.  

Poszczególne elementy kolekcji mogą występować pojedynczo, jak i w większych zestawieniach. Wykorzystując poszczególne meble, można urządzić nowoczesny i minimalistyczny pokój dzienny. Na niewielkim metrażu idealnie sprawdzi się meblościanka, która składa się z dwóch przeszklonych witryn, szafki rtv oraz półki. Uniwersalny zestaw można uzupełnić o dodatkową komodę lub szafkę i zwiększyć tym samym przestrzeń niezbędną do przechowywania.

Z kolei nowoczesny przedpokój można stworzyć za pomocą gotowego zestawu elementów: panelu z wieszakiem i półką, lustra, regału, szafki na buty oraz komody. Zestaw można dowolnie rozbudowywać o regał z półkami i drążkiem na wieszaki, pakowne komody oraz szafkę na buty. 

Funkcjonalność mebli zapewniają akcesoria o podwyższonym standardzie, takie jak markowe zawiasy
i prowadnice, gwarantujące płynne i ciche domykanie frontów oraz szuflad.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA