Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafa Ecoline firmy Raumplus. Fot. Raumplus

"Ecoline" - ekonomiczna garderoba

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 sty 2017 15:52

Cechą charakterystyczną garderoby Ecoline jest jednolity styl zabudowy, który tworzą tej samej grubości ścianki boczne, półki i fronty szuflad.

Producent: Raumplus

Garderoba Ecoline skonstruowana jest z płyty MDF wykończonej wysokiej klasy laminatem imitującym drewno lub lakier. W garderobie Ecoline instalowane są różnej wielkości półki otwarte i zamykane, a nawet przeznaczone do narożników w kształcie litery „L”. Szuflady wyposażone są w wyściełane alcantarą organizery na biżuterię, zegarki i inne drobne akcesoria. Dostęp do wiszącej odzieży ułatwiają tzw. pantografy, czyli drążki opuszczane za pomocą dźwigni. Z kolei do przechowywania butów idealne są wysuwane półki płaskie lub ustawione pod lekkim kątem. W zależności od potrzeb i zasobności portfela garderobę wyposażyć można w oświetlenie.

Ledowe listwy instalowane są w drążkach, frezowanych półkach, bądź jako listwy na pionowych krawędziach mebla. Światło włączane jest przez czujnik ruchu. Regał Ecoline ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdza się nie tylko jako garderoba otwarta tzw. walk-In, czy też zamknięta za którymś z modeli drzwi Raumplus szafa. System skonfigurowany może zostać również jako regał biblioteczny z dowolnym układem półek otartych, zamkniętych i szuflad. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA