Kolekcja Elis firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kolekcja Elis firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 10 sie 2017 15:38 (aktualizacja: 10 sie 2017 15:52)

"Elis" – duet drewna i bieli

Białe meble z elementami naturalnego drewna to znak rozpoznawczy kolekcji "Elis" firmy Black Red White. To propozycja dla zwolenników współczesnej elegancji i prostoty. Meble dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych: bieli oraz bieli zestawionej z modrzewiem sibiu złoty.

Producent: Black Red White

Kolekcja "Elis" stanowi połączenie nowoczesnych form i trendów z ciepłem naturalnego drewna dębowego, które przebija się na górnych frontach komód i delikatnie zaokrąglonych elementach naroży mebli. System umożliwia wybór sposobu osadzenia mebli na podłodze – do wyboru są metalowe, zgrabne nóżki bądź stabilne cokoły. Każde z rozwiązań ma swoje zalety – nóżki delikatnie odrywają korpusy mebli od ziemi, nadając im lekkości, a pełny cokół scala bryłę mebla, sprawiając, że jest bardziej masywna, a przy tym zgrabna i nowoczesna.

Wybierając spośród dostępnych elementów kolekcji, można stworzyć funkcjonalną aranżację pokoju dziennego. Do dyspozycji mamy pojemną komodę, szafkę oraz dwa rodzaje eleganckich witryn wyposażonych w energooszczędne oświetlenie LED. Nowoczesny wystrój zapewnią dodatkowe elementy wiszące w postaci oryginalnych szafek ściennych.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce