Kolekcja Essence firmy Swarzędz Home (wezgłowie łóżka). Fot. Swarzędz Home

Kolekcja Essence firmy Swarzędz Home (wezgłowie łóżka). Fot. Swarzędz Home

  • Autor: mg
  • 02 paź 2017 15:52 (aktualizacja: 02 paź 2017 16:11)

"Essence" - prostota form

Zaprojektowana przez Jacka Mikołajczaka kolekcja "Essence" została wzbogacona o kolejne meble, które pozwolą urządzić sypialnię w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Wśród nich są między innymi szafki nocne, konsola i komody w trzech rozmiarach.

Producent: Swarzędz Home

Cechą charakterystyczną wszystkich mebli wchodzących w skład kolekcji "Essence" są łagodnie zaokrąglone krawędzie. Łączy je także kształt nóżek oraz rezygnacja ze zbędnych detali. Nawet niewielkie metalowe uchwyty nie zakłócają harmonijnej formy mebli, a wręcz ją podkreślają.

Szafka nocna to niewielki wolnostojący mebel osadzony na wysokich nóżkach z pojedynczą szufladką. Poza sypialnią można ją zastosować np. jako postument pod lampę lub pomocnik przy niskich sofach. Konsola sprawdzi się zarówno w niezbyt przestronnej sypialni, jak i w stosunkowo wąskim przedpokoju. Może też pełnić funkcję małego biurka. Z kolei komoda wysoka to klasyczna bieliźniarka, zaś niska pasować będzie do niedużej sypialni. Wreszcie szeroka komoda - to mebel, który łączy klasyczne piękno proporcji z funkcją przechowywania w pojemnych szufladach, dzięki czemu może być wykorzystana także w salonie czy jadalni.

Meble z kolekcji "Essence" dostępne są w trzech standardowych wybarwieniach: dąb natur, dąb amber i dąb chocolate. Jako opcja możliwe jest wykonanie górnych blatów szafek, konsoli i komód z kamienia.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce