Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia "Fiore". Fot. Rustikal

"Fiore" - inspirowane włoskim stylem

  • Autor: bm
  • 10 kwi 2014 15:37 (aktualizacja: 14 kwi 2014 08:39)

Łagodne i delikatne linie uspokajają przestrzeń, w której się znajdują. Układany fornir na frontach i blatach obrobionych drewnem, a także mosiężne aplikacje i okucia dodają piękna i prestiżu całej kolekcji.

Producent: Rustikal

Skrzynie mebli, w tym plecy wykonane są w całości w fornirze. Szuflady, których czoła i skrzynie wykonane są z litego drewna, a dna fornirowane, kryją w sobie prowadnice z cichym domykiem. Dekoracyjne małe szufladki w komodzie (barku) mają dna wykładane suknem, a środkowa z nich z mosiężną aplikacją otwiera się przez naciśnięcie (push).

Drewniane ramy boków i frontów witryn wypełnione są szlifowanym i fazowanym szkłem. Oświetlenie z ciepłym światłem zamontowanym w górnym wieńcu witryny przenika przez szklane półki, rozświetlając całą ich przestrzeń. Wewnętrzne półki całe pokryte są fornirem. Przyjazne i przyjemne w dotyku lakiery użyte do wykończenia powierzchni mebli są odporne na zarysowania, a także temperaturę, alkohol, czy wodę. Program mebli „Fiore” składa się z kilkunastu brył, co daje możliwość aranżowania pomieszczenia jadalni, sypialni, pokoju dziennego. Typowy kolor mebli to kasztan, ale istnieje możliwość dostosowania wybarwienia do potrzeb klienta.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA