Garderoba Uno firmy Raumplus. Fot. Raumplus

Garderoba Uno firmy Raumplus. Fot. Raumplus

  • Autor: mg
  • 10 sty 2018 13:49 (aktualizacja: 10 sty 2018 13:56)

Garderoba "Uno" - nowe funkcje i możliwości

W aranżacjach coraz bardziej cenione są zindywidualizowane rozwiązania, które odpowiadają oczekiwaniom domowników oraz tworzą niepowtarzalny charakter wnętrza. Przykładem tego jest garderoba "Uno", która została wyposażona w nowe rozwiązania.

Producent: Raumplus

Garderoba "Uno" została wyposażona w dodatkowe funkcjonalne rozwiązania. Należą do nich otwierane na zawiasach drzwi z cienką aluminiowa ramą. W garderobie zastosowane zostały do zamknięcia trzech rodzajów szaf - na długie ubrania, na obuwie z ustawionymi pod kątem półkami oraz nowego rodzaju modułu przeznaczonego dla krótkiej odzieży. Wszystkie drzwi są przeszklone, co ułatwia odnalezienie odzieży, a sama garderoba kojarzy się z luksusowym butikiem. Efekt ten dodatkowo podkreśla zamontowane w półkach oświetlenie. Nowym rozwiązaniem jest również wisząca komoda wyposażona w drzwi uchylne, przeznaczona na większe akcesoria. Z kolei do posegregowania drobnych przedmiotów służy komoda - wyspa. Specjalnie wyprofilowane organizery wykończone czarną alcantarą wyeksponują biżuterię i zegarki. Natomiast szuflady z przegródkami pomieszczą: bieliznę, paski czy apaszki. 

Konstrukcja garderoby "Uno" wykonana jest z aluminiowych słupków, co daje bardzo szerokie możliwości zaprojektowana zindywidualizowanego mebla. 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce