Szafka rtv Głośnikowa marki Rosanero. Fot. Anders Meble

Szafka rtv Głośnikowa marki Rosanero. Fot. Anders Meble

  • Autor: mg
  • 28 lis 2017 12:33 (aktualizacja: 28 lis 2017 12:47)

"Głośnikowa" - szafka dla melomanów

Urządzając salon, często musimy wybierać między funkcjonalnością a estetyką. Dotyczy to zwłaszcza montażu sprzętu rtv – zwykle ma on pokaźne rozmiary i wymaga podłączenia dużej ilości kabli szpecących pomieszczenie i niejednokrotnie plączących się pod nogami. Z myślą o wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości dźwięku, powstała szafka ze specjalną tkaniną akustyczną.

Producent: Rosanero

Szafka rtv "Głośnikowa" z pozoru wygląda jak prosty, minimalistyczny mebel. Jednak po jej prawej stronie nie ma tradycyjnych półek, lecz uchylne drzwiczki z frontem wykończonym tkaniną akustyczną. Jest to miejsce, w którym można umieścić sprzęt grający lub subwoofer, ukrywając je przed oczami gości i domowników. Dzięki zastosowanej przez producenta tkaninie cała szafka staje się w ten sposób głośnikiem, a rozchodzący się dźwięk jest czysty i pozbawiony zakłóceń. Aby cieszyć się ulubioną muzyką, nie trzeba zatem instalować w pokoju dodatkowych kolumn.

Szafka dostępna jest w trzech wariantach: z praktycznym barkiem o wymiarach 400 mm x 1.600 mm x 400 mm lub z szufladami o dwóch wielkościach (400 mm x 1.600 mm x 400 mm bądź 500 mm x 2.000 mm x 500 mm). Dodatkowo, zamawiający może wybrać kolor mebla, wskazując odcień spośród palety z wzornika RAL, a także zdecydować o tym, czy szafka głośnikowa zostanie pomalowana lakierem matowym czy o wysokim połysku.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce