Meble.com.pl - komfort na miarę

"Home Media" (FM Bravo). Fot. FM Bravo

"Home Media" czyli kino w domowym salonie

  • Autor: kh
  • 10 marz 2014 07:01 (aktualizacja: 11 marz 2014 22:04)

„Home Media” to 11 funkcjonalnych brył przywodzących na myśl wzornictwo skandynawskie, które pozwolą umeblować pokój dzienny i salon.

Producent: FM Bravo

Wśród dostepnych w ramach kolekcji brył znajdują się m.in. dwie przeszklone witryny – 1 i 2-drzwiowa, w których, na delikatnych szklanych półeczkach, dzięki zamontowanemu oświetleniu LED można wyeksponować kolekcję szkła czy porcelany. Ciekawym akcentem jest szafka RTV i towarzyszący jej panel z regałami, na którym można zainstalować zestaw kina domowego, ustawić płyty z ulubionymi filmami, książki i fotografie najbliższych. W szafce RTV za dodatkową opłatą można zastosować listwę LED typu RGB. 

Barek i dwa modele komód gwarantują miejsce na przechowywanie bardziej osobistych rzeczy, natomiast dwa stoliki kawowe do wyboru zapewniają możliwość dopasowania mebli do konkretnego pomieszczenia i aranżacji. We wszystkich szufladach zastosowano spowalniacze, a w klapie barku – gazowe teleskopy. Linię uzupełnia pojemna, 2-drzwiowa szafa, a także podwieszane półeczki na których można ustawić rodzinne bibeloty.

Meble z programu „Home Media” – oprócz stolików kawowych, wykonane zostały z płyty komórkowej. Wykorzystano tutaj dwa kolory folii: dąb sonoma jasna oraz biały mat. Wstawki ryflowane wykonane zostały z płyty MDF utrzymanej w bieli podkreślonej wykończeniem na wysoki połysk.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA