Meble.com.pl - komfort na miarę

"InnoTech" - system szuflad. Fot. Hettich

"InnoTech" - system szuflad

  • Autor:
  • 23 sty 2014 16:49

Szuflada dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych, w opcji z pełnym lub częściowym wysuwem oraz z systemem cichego domykania Silent System lub systemem Push to open dla frontów bez uchwytów.

Producent: Hettich

Wszystkie pozostałe elementy systemu, jak organizację wewnętrzną, elementy dekoracyjne, podwyższenie ścianki bocznej TopSide czy unikalny DesignSide można łączyć ze sobą zgodnie indywidualnymi życzeniami użytkownika mebli, tworząc niezwykłe i niepowtarzalne zestawienia.
Dzięki różnorodnym systemom organizacji wewnętrznej, wykonanym z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej oraz drewna można zaplanować i zagospodarować wnętrza szuflad zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Począwszy od sztućców, akcesoriów kuchennych, produktów żywnościowych poprzez drobny sprzęt AGD, garnki, patelnie, zastawę, skrzynki z napojami aż po środki czyszczące - organizacja wewnętrzna do szuflad InnoTech nie ma sobie równych i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w szufladzie oraz pomaga w utrzymaniu idealnego porządku. Dzięki szufladom InnoTech każda kuchnia zyskuje na komforcie, przestrzeni do przechowywania oraz zaskakujących rozwiązaniach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA