Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia KAMmoduł z linii ProLine. Fot. Spółka Meblowa KAM

"KAMmoduł ProLine" - w awangardowej szacie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 marz 2015 10:25 (aktualizacja: 23 marz 2015 09:31)

Ze sprawdzonych rozwiązań nie warto rezygnować, zwłaszcza jeśli cieszą się powodzeniem. Aby jednak podnieść ich atrakcyjność, można na przykład „ubrać” je w nową szatę. Tak jak w przypadku kuchni "KAMmoduł ProLine".

Producent: Spółka Meblowa KAM

W kuchni "KAMmoduł ProLine" uwagę zwracają fronty szafek z uchwytem w postaci dyskretnych, wpuszczonych listew. Ten typ uchwytów wprowadza wyraźny podział mebli na poziome pasy, czyniąc zabudowane nimi wnętrze optycznie bardziej przestronnym.

Zestaw ma także nowy atrakcyjny dekor frontów, na których znalazł się rysunek odzwierciedlający niezwykle modny marmur. Ciekawym zabiegiem, który dodatkowo wydobył walory estetyczne zaprezentowanej aranżacji, było zestawienie frontów z dwoma wzorami dekorów: chłodnego, szarego marmuru z ciepłym rysunkiem drewna. Zabieg ten nadał kuchni awangardowy akcent.

"KAMmoduł" to system mebli kuchennych wyposażony w wysokiej klasy akcesoria oraz szafki z szufladami. Każda z nich ma optymalnie dobraną wysokość do najczęściej przechowywanych produktów i przedmiotów. Dlatego szuflada na sztućce ma 4 moduły, bo tyle dokładnie potrzeba, aby zmieścił się organizer na łyżki, noże, rolka papieru śniadaniowego czy inne drobne przedmioty. Szuflada, w której można przechowywać mąkę, cukier czy ryż w standardowych 1-kg opakowaniach i pojemniki z przyprawami ma 7 modułów, aby bez problemu pomieścić te zapasy, a jednocześnie nie tracić cennej przestrzeni zabudowy kuchennej. Duże garnki, butelka oleju albo soki w 2-litrowych kartonach idealnie zmieszczą się natomiast w szufladzie o wysokości 11 modułów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA