Meble.com.pl - komfort na miarę

Paged model krzesła Keno 2 zaprezentował po raz pierwszy z okazji targów Meble Polska w Poznaniu. Latem tego roku krzesło weszło do produkcji i jest dostępne w sprzedaży w całej Polsce. Fot. Paged Meble

"Keno2" - nowoczesny design

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 paź 2015 13:02 (aktualizacja: 23 paź 2015 13:08)

Keno 2 to odpowiedź na potrzebę prostego, funkcjonalnego i jednocześnie bardzo wygodnego siedziska. Oszczędna forma krzesła nadaje mu uniwersalny charakter. Dzięki temu Keno 2 sprawdza się we wnętrzach współczesnych, jak również w zaaranżowanych bardziej tradycyjnie.

Producent: Paged Meble

"Keno2" to połączenie tapicerowanego siedziska z metalową płozą. Wykonana z jednej części podstawa połączona ze sprężynującym oparciem zapewnia bardzo wysoki komfort użytkowania. Oparcie, które urozmaicone zostało poziomymi przeszyciami, jest ergonomicznie wyprofilowane. Bardzo szeroka gama tapicerek, którą oferuje producent pozwala na dopasowanie krzesła do wybranej kolorystyki wnętrza. Model można zamawiać we wszystkich 17 odcieniach palety Vienna. Od zgaszonych różów i ciepłych beżów, do zimnych miętowego, grafitu lub czerni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA