Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia "Davos" (Bogatti). Fot. Bogatti

Kolekcja do pokoju dziennego "Davos"

  • Autor: kh
  • 05 marz 2014 07:24

W linii "Davos" duży nacisk położono na wykończenie brył i efektowne zestawienia kolorystyczne

Producent: Bogatti

Kolekcja w całości wykonana z drewna oraz forniru olchowego. Charakterystyczne dla tego programu jest zastosowanie stylizowanej podstawy mebli, opierającej się na lekko wyprofilowanych nóżkach oraz ozdobnych czół szuflad. Obydwa te elementy wybarwione są na ciemniejszy kolor – wenge, który kontrastuje z jaśniejszym kolorem orzech Italia.

Poza takim zestawieniem kolorystycznym, możliwe są również dwa inne warianty wykończenia. Pierwszy z nich to połączenie jasnego koloru ecru – krem, z podkreślającym urok naturalnego drewna orzechem jasnym. Dzięki takiemu zestawieniu kolorów możemy poczuć się jak w śródziemnomorskim klimacie. Zastosowanie specjalnie utwardzonych lakierów minimalizuje ryzyko uszkodzenia powierzchni roboczych. Drugim wariantem kolorystycznym jest wykończenie mebli w całości w jednym kolorze – orzech. Ponadto, ozdobne czoła szuflad mogą być wykończone w dwóch wariantach: z charakterystyczną, powtarzającą się elipsą oraz ryflowaniem lub tylko z ryflowaniem.

W skład całego zestawu wchodzi ponad 40 brył, w których zastosowano okucia firmy Blum i Hettich, włoskie uchwyty firmy BosettiMarella, a w witrynach i oszklonych kredensach oświetlenie LED.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA