Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja mebli młodzieżowych Click łączy w sobie modną biel i urocze, pastelowe kolory. Fot. Timoore.

Kolekcja mebli młodzieżowych "Click"

  • Autor:
  • 20 lut 2014 08:00

Kolekcja "Click" to uniwersalne, funkcjonalne meble, przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Duża rozpiętość kolorystyczna, neutralna kolorystyka korpusów oraz trzy różne wybarwienia charakterystycznych uchwytów dają możliwość swobodnej aranżacji praktycznie każdego wnętrza, również tego przeznaczonego dla chłopca.

Producent: Timoore

Jedno- i dwudrzwiowa szafa, dzięki zwartym, kompaktowym rozmiarom nadaje się do zagospodarowania nawet niewielkich przestrzeni. Funkcjonalny projekt pozwala tworzyć zestawy kilku brył mogących pełnić rolę garderoby. Komoda uzupełniona dodatkowo górną szufladą została podzielona regulowaną w trzech poziomach półką. Poziome uchwyty mebla akcentują i nadają oryginalny charakter całej bryle. 

Podobnie jak w przypadku innych mebli z kolekcji, komoda "Click" bardzo ciekawie prezentuje się w zestawieniu kilku brył obok siebie. Regał "Click" to prosty, a jednocześnie oryginalny mebel. Opcja efektownych, kolorowych półek w kolorze kobaltu, pomarańczy czy limonki ożywi neutralny design i będzie świetnym rozwiązaniem do męskiego pokoju. Dla tych, którzy wolą neutralne bryły mebli Timoore przygotował wersję w bieli.

Kolekcja składa się z ośmiu podstawowych brył: szafy jednodrzwiowej, dwudrzwiowej, komody, biurka, regału, półek, łóżka z boczną półką i szufladą na pościel. Do kolekcji można zamówić również tapicerowany panel, przeistaczający łóżko w wygodną sofę z oparciem. Timoore zachęca do eksperymentowania z paletą dostępnych kolorów, w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Kolory zagłówka mogą mieć łagodny i dziewczęcy efekt. Przy wyborze mocniejszych barw osiągniemy natomiast zdecydowany, bardziej męski charakter.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA