Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia "One 12". Fot. Schiffini.

Kuchnia nowoczesna "One 12"

  • Autor: uk
  • 19 lut 2014 09:02

Proste bryły kuchni "One 12", a także szeroki wybór frontów, blatów i akcesoriów proponowanych przez producenta, pozwalają dopasować ją do każdego wnętrza.

Producent: Schiffini

"One 12" to najnowszy model kuchni, który pojawił się w ofercie marki Schiffini. Najbardziej charakterystyczną cechą zaprojektowanej przez Alfonso Arosio & Giuliano Giaroli kuchni są bezuchwytowe fronty. Do otwierania szafek i szuflad służy specjalne zaprojektowane ergonomiczne "zacięcie" górnych krawędzi  frontów  wykonanych z litego drewna.

Model dostępny jest w szerokiej palecie wykończeń. Wybierać można spośród kilkunastu kolorów lakieru błyszczącego i matowego. Lakier suszony jest promieniami UV, dzięki czemu jest bardzo odporny i nie zmienia koloru pod wpływem światła słonecznego. Na frontach pojawić się może również kilka rodzajów fornirów i wielowarstwowych laminatów.

Szerokość aluminiowych szuflad wynosi maksymalnie 150 cm. Wyposażone są w automatyczny system domykania, a ich wykonane z orzecha amerykańskiego wyposażenie wewnętrzne dobierane jest indywidualnie. Powierzchnie robocze są opcjonalnie wykonane ze szczotkowanego czarnego granitu oraz innych kamieni. Do ich wykończenia używane są również wytrzymałe laminaty imitujące fakturę forniru oraz stal. Bezuchwytowe fronty, cienkie półki i blaty tworzą eleganckie linearne podziały.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA